Lintjesregen daalt neer over gemeente De Bilt

Vincent Cornelissen is bij de lintjesregen benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Naussau. Cornelissen is initiatiefnemer van de ALS Lenteloop.

Vincent Cornelissen heeft na de diagnose ALS zijn onmacht omgezet in actie met de ALS Lenteloop. De Lenteloop heeft twee doelstellingen. Zoveel mogelijk geld inzamelen voor onderzoek naar de oorzaak en bestrijding van de spierziekte én samen het leven vieren.

De ALS Lenteloop trok meer dan 4500 bezoekers, 1230 deelnemers en ruim 150 vrijwilligers. Tevens is Vincent Cornelissen voorzitter van de ALS Patiënten Vereniging en betrokken bij de 100-jarige geloofsgemeenschap Onze Lieve Vrouw in Bilthoven.

Verder kregen Kees Floor (Hollandsche Rading), Marie-Louise Jurg-van der Sman (Zonnebloem), Johan van Mansum (Rode Kruis), K.M. Schouten (SVM), J.P. Stam (Kika) en Ger Tielen (SeniorWeb), Michel de la Vieter (Kunst en Genoegen) een koninklijke onderscheiding.


advertentie